Totalna regeneracja sokowa

Często czujesz się zmęczony? Nie możesz się rano dobudzić? Pijesz kawę za kawą i mimo to ciągle odczuwasz spadek energii? To co jesz i pijesz ma ogromny wpływ na Twoje samopoczucie i zdrowie. Prawdopodobnie potrzebujesz super paliwa, które sprawi, że będziesz mógł funkcjonować na wysokich obrotach.
Jeśli jesteś posiadaczem auta, to z pewnością wiesz jak ważna jest jakość paliwa, którą wlewasz do baku. Im lepsze paliwo tym sprawniej działające i mnij awaryjne auto. Podobnie jest z naszym organizmem. Zadbaj o to, by paliwo, z którego Twój organizm czerpie energię było wysokooktanowe. Zamiast więc sięgać po kolejną małą czarną sięgnij np. po świeżo wyciskany sok, najlepiej z dużą ilością warzyw lub zielonych liści. To solidna porcja zdrowej energii i składników odżywczych, których Twój organizm potrzebuje by bezawaryjnie funkcjonować:)

totalna regeneracja 1

Piętnastominutowy ekspres do zdrowia
Tak świeżo wyciskane soki nazywa Jason Vale, specjalista w dziedzinie odżywiania i soków. Skąd taka nazwa? Soki są niemal błyskawicznie przyswajane przez Twój organizm. Już niemal po 15 minutach składniki zawarte w soku odżywiają komórki Twojego organizmu i wzmacniają układ odpornościowy. Pewnie nasuwa Ci się na myśl pytanie „Czy nie lepiej zjeść te warzywa i owoce w całości zamiast wyciskać z nich sok?”. Oczywiście w całości trzeba je jeść jak najczęściej, bo oprócz witamin, minerałów i wody są cennym źródłem błonnika. Jednak raczej nie zdołasz zgryźć i zjeść aż tak ich dużej ilości, którą mógłbyś wykorzystać w soku:) Świeży sok to bardzo skoncentrowana porcja, a jednocześnie ekspresowa forma przyswajania składników odżywczych przez Twój organizm. Jeśli masz w domu wolnoobrotową wyciskarkę do soków lub sokowirówkę, zaprzyjaźnij się z nią i zacznij regularnie używać. Świeżo wyciskany sok to z całą pewnością dużo zdrowszy wybór niż pasteryzowane soki z półek sklepowych.

Nie ma urody bez zdrowia

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że piękne ciało to przede wszystkim zdrowe ciało. Każdy z nas chce mieć idealną sylwetkę, pięknie i młodo wyglądającą skórę. Co trzeba zrobić, by tak było? Przede wszystkim zadbać o właściwe odżywienie i nawodnienie organizmu włączając do codziennej diety jak najwięcej naturalnych pokarmów bogatych w wodę i składniki odżywcze. Mam tu na  myśli oczywiście głównie świeże warzywa i owoce. A pijąc przygotowane z nich świeże soki dostarczysz sobie ich skoncentrowaną porcję. Dzięki sokom Twój organizm będzie również skutecznie nawodniony, a to zapobiega suchości skóry i zmarszczkom. Jeśli wyeliminujesz ze swojej diety rafinowany cukier i tłuszcz, a śmieciowe jedzenie zastąpisz naturalnymi, pełnymi składników odżywczych produktami, Twoja skóra zacznie lśnić, włosy i paznokcie się wzmocnią, a Tobie nie zabraknie energii.

Totalna regeneracja

Co powiesz na Totalną regenerację? To zielony sok na bazie tropikalnego ananasa, soczystego grejpfruta, orzeźwiającej cytryny i pełnych zielonej energii liści szpinaku. To połączenie, które jest pełne nie tylko smaku, ale też składników odżywczych.

totalna regeneracja 2

Polecam świeżo wyciskane soki i koktajle. To gwarancja dużej porcji naturalnej energii!
Magdalena Olszewska
Surojadek.com