O nas

Na Zdrowie! to sieć barów serwująca soki i koktajle na bazie świeżo wyciskanych owoców i warzyw.

Wyróżniamy się przygotowywaniem soków zawsze w obecności klienta dzięki temu sprzedajemy witaminy i mikroelementy w najszlachetniejszej formie jaką daje nam natura.

Posiadamy ofertę dla matek w ciąży, dzieci oraz osób uprawiających sport. Wszystko to zamknięte w niesamowitym klimacie kolorów i smaków. Nasze doświadczenie i wiedza sprawia, że zyskujemy coraz szerszą elitę stałych klientów. Są to osoby, które zrozumiały, że picie świeżo wyciskanych soków oraz dieta i sport pozwalają czuć się świetnie i być zdrowym. Zapraszamy do punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Posiadamy ofertę dla matek w ciąży, dzieci oraz osób uprawiających sport. Wszystko to zamknięte w niesamowitym klimacie kolorów i smaków. Nasze doświadczenie i wiedza sprawia, że zyskujemy coraz szerszą elitę stałych klientów. Są to osoby, które zrozumiały, że picie świeżo wyciskanych soków oraz dieta i sport pozwalają czuć się świetnie i być zdrowym. Zapraszamy do punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Ciekawostka: substancje odżywcze zawarte w sokach ze świeżo wyciśniętych owoców organizm wchłania wciągu 15 minut co sprawia, że wypicie codziennie soku z warzyw i owoców jest najpewniejszą, najskuteczniejszą, a także najszybciej działająca metodą odżywiania organizmu.