Kariera

Na Zdrowie – największa w Polsce sieć barów serwująca soki i koktajle na bazie świeżo wyciskanych owoców i warzyw. Wyróżniamy się przygotowywaniem soków zawsze w obecności klienta dzięki temu sprzedajemy witaminy i mikroelementy w najszlachetniejszej formie jaką daje nam natura. W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy:

Managera Generalnego
Miejsce pracy: województwo pomorskie

Zakres obowiązków:
• tworzenie wizji i misji firmy
• kreowanie, wdrażanie i kontrolowanie strategii firmy
• opracowywanie modelu strategii i planów sprzedażowych, działania marketingowe i promocyjne
• rozwijanie sieci sprzedaży, negocjacje czynszu i nadzór nad otwieraniem nowych punktów
• reprezentowanie firmy na spotkaniach i konferencjach biznesowych
• nadzorowanie i kontrolowanie jakości oferowanych usług (monitoring i audyty) dbałość o utrzymanie obowiązujących standardów firmy, stałe monitorowanie konkurencji i rynku w zakresie trendów
• zarządzanie kapitałem ludzkim, w tym rekrutacja i szkolenia, zapewnienie motywującego środowiska pracy
• rozpoznanie i wycena nowych możliwości rynkowych
• raportowanie wyników

Oczekujemy:
• min. 4 letnie doświadczenie w zarządzaniu siecią sklepów/punktów sprzedaży (warunek konieczny)
• wykształcenia wyższego
• zdolności analitycznych i organizacyjnych
• umiejętności planowania strategii, negocjacyjnych, podejmowania decyzji, prezentacyjnych
• komunikatywności, dokładności, sumienności, inicjatywy w działaniu
• ukierunkowania na osiąganie wyników oraz konsekwencja w realizacji założonych celów
• elastyczności i otwartość na zmiany
• prawa jazdy kat. B i gotowości do częstych podróży służbowych

Oferujemy:
• stabilne warunki pracy, umowę o pracę
• samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy
• samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole
• możliwość zdobywania wiedzy, rozwijanie umiejętności

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres
praca@sokinazdrowie.pl , w tytule wiadomości wpisując: „Manager Generalny”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922).